אימון עיסקי

הסטארטאפ שלך לא חייב להיות כמו רכבת הרים! מה מאפשר ייעוץ עיסקי לסטארטפ

STARTUP YOUR BUSINESS

קבלו התנסות בשאלון ה VALUE BUILDER הייחודי למיפוי וקבלת 8 מדדים לכדי אטרקטיביות להשקעה. כמו כן פורטל כלים לתכנון בנייה ובקרה של אסטרטגיה עיסקית מנצחת

אימון עיסקי לחברות STARTUP COACHING

לחשוב כמו סטארטאפ ולהתנהל כמו חברה

אקסלרטור היא חברה המסייעת לסטארט-אפים לבנות תשתית עסקית יציבה,כדי לגייס משקיעים, לבצע אקזיט או ליצור מכירות.

המציאות שלך כיזם מורכבת מתמיד. הסטנדרטים של השוק עולים בהתמדה, התחרות גדלה, ואחוז ההשקעות בסטארט-אפים שמצויים בשלבים ראשוניים הולך וקטן. מוצר טוב כבר לא מספיק כדי לגייס כסף, ומשקיעים דורשים לראות קבלות לפני שהם מקבלים החלטות. כשמוסיפים לזה את הקשיים שמתלווים לפיתוח מוצר, ניהול צוות, שיווק ומכירות, קל להבין למה 600 סטארט-אפים נסגרים בישראל בכל שנה.

הצלחות הן אינן מקריות, יש לנו שיטה שנבדקה לאורך שנים בהצלחה ואין זו מקריות, אלא תוצאה של תכנון מיטבי.

אקסלרטור עוזרת לסטארט-אפים להתנהל כמו עסק מצליח. החברה הוקמה על ידי היזם והמנטור העסקי ניר מקובסקי, כדי להעניק לך פתרון שלם, פשוט ומעשי, המבוסס על ניסיון אישי בעולמות היזמות והעסקים. ניסיוננו מאפשר לנו להבין מהר מה חשוב ומה לא, וללוות אותך בפועל עד לאיתור משקיעים, ביצוע אקזיט או ביסוס החברה ויצירת מכירות, בהתאם ליעדים שלך ולשלב בו נמצא הסטארט-אפ. אנחנו גם נפגיש אותך עם פאנל של משקיעים פוטנציאליים ונלווה אותך בתהליך בניית הפרזנטציה.

להתחיל להתנהל כמו חברה - צרו קשר

מה תקבלו אצלנו?

אנחנו מאמינים בזמינות מירבית ומענה מהר לכל שאלה ובקשה - כיאה לקצב של מיזם מצליח

איך זה עובד?

תהליך העבודה מבוצע בהתאם למודל SPORT שפיתחנו, ברוח הספורט המקצועני המודרני, אשר מתוכנן לפרטי פרטים, עד למספר שעות השינה.

"אנחנו מקימים סטארט-אפ, מתוך צורך ו/או סיפור אישי, לצד מחשבה שניצור לעצמנו רווחה, נעבוד פחות ונרוויח יותר. בפועל, מרבית המיזמים מתנפצים על קרקע המציאות. אבל אני עדיין מאמין שכל אחד יכול. פגשתי רעיונות פשוטים ששגשגו, לצד רעיונות מתוחכמים שכשלו.

אימון עיסקי לחברות STARTUP COACHING

ברשותי 27 שנות ניסיון, שבמהלכן חוויתי הצלחה מסחררת וכשלונות כואבים, הברקות לצד טעויות קולוסאליות. ובמילותיו של שמעון פרס: 'מי שלא מפנטז, לא יכול לעשות דברים פנטסטיים'. אני בעד חלומות, אבל כדי להגשים אותם, צריך להתעורר ולצאת מאזור הנוחות"

ניר מקובסקי, מיסד אקסלרטור

יש לכם POC אוMVP ואתם רוצים להצליח?
מחפשים פריצת דרך?
מעוניינים לגייס משקיעים ולהגדיל את המכירות?
רוצים לדעת איך להקים סטארט-אפ מנצח?
אני כאן עבורכם!
דילוג לתוכן