אימון עיסקי
שירות לקוחות

כיצד ניתן לייצר שירות לקוחות טוב

כיצד לשדרג שירות לקוחות "רע"

אתה יכול לקבל את המוצר או השירות הטובים ביותר שאפשר לדמיין, אך הערך והיושר של העסק שלך נקבעים כמעט תמיד על ידי איכות השירות שאתה והעובדים שלך מספקים ללקוחות. ולמרות שזה נראה לא הוגן. אולי לעולם לא תשמע על החוויות השליליות שלקוחותיך חווים, מכיוון שרבים מהם פשוט יעברו נאמנות למתחרה שהם מאמינים (בצדק או שלא בצדק) יכול לשרת אותם טוב יותר.

כדי למנוע ולהגן מפני  אפשרות כזו , עלינו לפעול לשיפור מתמיד של כישורי שירות הלקוחות של עובדיך. כמו כן, על ידי השארת המצב הנוכחי של שירות לקוחות "בדיוק כפי שהוא" יותר מדי זמן פירושו שטעויות נעלמות מעיניהם, הרגלים רעים יטמעו, ולפני שאתה יודע את זה, "ה"בידול" בשירות לקוחות שתמיד סמכת עליו הוא לא עובד יותר לטובתך.

להלן חמש טיפים לשיפור איכות השירות שעובדיך מספקים וכך לשמור על לקוחותיך מרוצים:

נגן וידאו

*לאחר מילוי הטופס הוובינר יישלח ישירות למייל שלכם *לא נשתמש בפרטים שלכם לצורך ספאם, גם אנחנו שונאים את זה

 ודאו שערוצים ייעודיים פועלים תמיד

 1. פעל אקטיבית ושדרג את "כישורי האנשים" של נציגי הלקוחות שלך : דוגמאות לכך הן בסגנונות תקשורת.
 2. היה מיומן בשימוש במדיה חברתית כדי לשרת את הלקוחות שלך. תכונות אישיות אינטראקטיביות מסוימות הן קריטיות להתייחסות ללקוחות בכבוד ובכבוד המגיע להם. זה שווה את הזמן וההוצאה הכרוכים בכך כדי להבטיח שנציגי הלקוחות שלך מציגים את התכונות האלה בכל האינטראקציות שלהם עם הלקוחות. הקפד להתחשב במיומנויות בינאישיות (או במיומנויות רכות) בעת העסקת עובדים או הכשרת עובדים:

  תִקשׁוֹרֶת
  ניהול סיכסוך / אכזבה
  אֶמפַּתִיָה
  הַקשָׁבָה
  טיפול בהתנגדויות

 3. הכירו וחגגו את הלקוחות שלכם, לדוגמה כרטיס מועדון
 4. היו אקטיביים באיסוף משוב: בקשו למלא משוב בטופס או און ליין. הציעו הטבה לממלאי המשוב

  ודא שערוצים ייעודיים פועלים תמיד
  כל מערכת שיש לך כדי לתקשר עם הלקוחות צריכה לפעול בשיא היעילות בכל עת. זה כולל דוא"ל, טלפון ופונקציה "צור קשר" באתר האינטרנט שלך. ערוך בדיקות תקופתיות של כל נקודות המגע הזמינות, כך שאתה בטוח שהלקוחות יכולים להגיע אליך כשיהיו רוצים. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן