אימון עיסקי

דירקטוריון חלופי או בשמות אחרים:  מועצת עמיתים / ADVISORY BOARD / מועצה מייעצת

דירקטוריון

אמנם מועצת ייעוץ עסקית שנבחרה בקפידה חשובה לאין ערוך עבור העסק שלך, אבל לא כל מועצת מנהלים יכולה לנצל את הפוטנציאל האמיתי שלה. אם אינך מנצל את ה דירקטוריון החלופי במלוא הפוטנציאל שלו ומיישם את העצות שלו הלכה למעשה, אפילו המועצה הטובה ביותר יכולה להיכשל.

זו הסיבה שאנו יוצרים מועצות מייעצות במועצה האלטרנטיבית (TAB) ומקצים מנחה לכל קבוצה כדי להבטיח שהחברים ממנפים באופן מלא את הערך של ועדת ייעוץ לעסקים. בנוסף להפעלת הדירקטוריונים שלנו כדי לאפשר לכולם לספק את נקודת המבט שלו, אנחנו משלימים את המועצות עם מפגשי אימון אחד על אחד.

מה הופך מועצת ייעוץ לעסקים למשאב בעל ערך עבור העסק שלך?

מועצת מייעץ לעסקים היא קבוצת מומחים מתחומים מגוונים ועסקים שאינם מתחרים המעניקים הכוונה, תמיכה וייעוץ לבעלי עסקים. הם מציעים לבעלי עסקים ומנכ"לים מבט של 360 מעלות על החברות שלהם ומעמידים אותם באחריות.

מועצת מייעצת עסקית שנבחרה היטב מועילה במיוחד במילוי פערי ניהול מכיוון שוועד מייעץ מעולה מורכב מחברים מומחים מכמה תחומים.

כאשר אנו מקימים ועדת ייעוץ לעסקים, אנו מבטיחים שהחברים שלנו מייצגים מגוון רחב של תעשיות עם מומחיות בכל התחומים של ניהול עסק מצליח.

חברי המועצה המייעצת העסקית שלנו מצייתים לסדרה של הנחיות המסייעות להבטיח את התנהלות חלקה של המועצות. מועצות אלה אינן מועילות אם חברים מתאפקים או אינם משתתפים באופן פעיל בדיונים. המנחה עוזר להביא את כולם להשתתף ולייעץ ולהדריך באופן חופשי את חבריהם.

המנחים שלנו גם מבטיחים שהם שואבים עצות בר-פעולה ורושמים הערות כדי לשמור על אחריות. המנחה מתעד את כל פריטי הפעולה שעליהם מסכימים החברים עם ציר זמן שבו החברים מסכימים ליישם את הרעיונות.

 

דירקטוריון

מהסיבות הללו מועצות ה-TAB שלנו מוסיפות ערך עצום לחברים. הזמן הזה מושקע היטב, והייעוץ ממונף כך שעסקים יוכלו לנצל הזדמנויות, להתגבר על אתגרים ולצמוח.

להלן כמה מהנושאים העיקריים שאנו דנים בהם במהלך הפגישות שלנו:

1. לדון בהזדמנויות, אתגרים ואיומים: רוב המועצות שלנו מתחילות ברשימה של הזדמנויות, אתגרים ואיומים. זה נותן את הטון לנושא הקריטי והבוער ביותר שחברים מתמודדים איתו.
2. יצירת רעיונות להגדלת ההכנסות: אנו מציבים יעדים ודנים בדרכים להגדלת הרווחים וההכנסות. זהו יתרון מיידי של להיות במועצות המייעצות של TAB.
3. תכנון אסטרטגי: היועצים מועילים מכיוון שהם מספקים הדרכה וייעוץ אסטרטגיים. לכן, זה קריטי שהחברים יהיו כנים ויפתחו בחופשיות לחברים האחרים לגבי המטרות והאסטרטגיות שלהם.
4. שיפור מערכות ותהליכים עסקיים: רוב העסקים חווים צווארי בקבוק במערכות ובתהליך שלהם, בין אם זה חשבונאות, משאבי אנוש, לוגיסטיקה, מלאי וכו'. עם היועצים הנכונים, יהיה לך סט של פתרונות מעשיים ליישום בעסק שלך.

סיבה נוספת ללוחות שלנו לא יסולא בפז היא שלוחות TAB אינם עוסקים בפורמליות או בהצגת מצגות. זה יותר דיון פתוח, שבו ההנחיה מוודאת שכולם מביאים נושא או הזדמנות לשולחן. כל חבר הוא בעל ראש פתוח, נותן ולוקח עצות בחופשיות ובנוחות.

ועדת ייעוץ לעסקים טובה רק כמו חבריה. עם זאת, זה לא הכל. גם עם חברים שנבחרו היטב, אם המועצה לא נותנת בחופשיות ומקבלת בחסד, המועצה לא תעזור. בנוסף, אם החברים אינם מנצלים את מלוא הפוטנציאל של הדירקטוריונים ופועלים לפי עצות והכוונה מצוינת, אז אפילו מועצות הייעוץ העסקיות הטובות ביותר עלולות להיכשל.

במועצה האלטרנטיבית, אנו מתכננים, בונים ומפעילים מועצות ייעוץ עסקיות באופן שמבטיח שכל חבר ימנף את הידע הקולקטיבי של המשאב העצום הזה. פגישות האימון מוסיפות עוד שכבה של אחריות לדירקטוריונים שלנו, וזו הסיבה שחברי ה-TAB שלנו מתחילים לראות תוצאות ברגע שהם מצטרפים לוועדות הייעוץ העסקיות שלנו.

אם תרצו ללמוד עוד על לוחות TAB וכיצד תוכלו ליצור או להצטרף ללוחות קרובים אליכם, פנו אלי עוד היום.

אשמח לענות על כל שאלה, ניר מקובסקי – ייעוץ עסקי לחברות | דירקטוריון חלופי | TAB

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן