אימון עיסקי

כיצד בונים אססטרטגיה לחדשנות | מדוע חשוב

רבים חושבים שהם לא חדשניים או לא יודעים איך. במאמר זה , איך להיות חדשן גם כשאתם סקפטיים | אסטרטגייה עיסקית | אסטרטגיית חדשנות

דירקטוריון TABX –

הוא ארגון בלעדי, מבוסס חברות, המסייע לבעלי עסקים ומנהיגים עסקיים אחרים להשיג יותר – יותר רווחיות, פרודוקטיביות והגשמה אישית.

אנו עושים זאת באמצעות שילוב ללא תחרות של תובנות בין עמית לעמית, אימון עסקי עם מאמנים מוסמכים של TAB וכלים ומשאבים קנייניים של TAB המחברים בין בעלי עסקים לאלפי עמיתיהם ברחבי העולם.

באמצעות פלטפורמת הידע וההדרכה שלנו, TAB מספקת עצות בעולם האמיתי שמבטיחות תוצאות אמיתיות על ידי סיוע לבעלי עסקים להישאר ממוקדים במה שחשוב ביות

איך להיות חדשן

אתם בעלי עסק. אתם פועלים ללא הפוגה כדי לדאוג ללקוחות שלכם ולהצמיח את החברה שלך.

גם אם חושבים שאתם מצליחים למדי, אבל אתה ממשיכים לקרוא מאמרים על החשיבות של להיות חדשן בעסק שלך. "חדשן? חח! זה לא אני," אתם צוחקים בלב. "אנו פשוט מנהלים משרד רואי חשבון (או עסק לבניית גגות או חברה לייצור מהדקים)." אז אתם ממשיכים להתרחק, מתקדם לעשות את מה שאתם עושם, אף פעם לא מבינים אמת מהותית.

פירוש המילה חדשנות לא בהכרח למה שאתם חושבים או מתארים שזה אומר.

חדשנות היא לא תמיד תגלית גדולה או טכנולוגיה פורצת דרך. עבור בעלי עסקים קטנים, מה שבאמת נוגע לחדשנות הוא פשוט למצוא דרכים לנהל עסק טוב יותר.

חדשנות משבשת לעומת חדשנות

אנחנו שומעים על חדשנות משבשת כל הזמן. סטיב ג'ובס משיק אימפריה טכנולוגית מהמוסך שלו. אילון מאסק בונה מאיץ רקטה לשימוש חוזר. נטפליקס יוצרת מודל מנוי שהופך את חנויות השכרת הסרטים למיושנות. בהגדרה, חדשנות משבשת הופכת תעשייה על אוזנה. ואם אתה צריך לקרוא את ההגדרה הזו, אז חדשנות משבשת היא אולי מחוץ לבית ההגה שלך.

חידושים מתמשכים, לעומת זאת, הם התקדמות פנימית המשפרים את זרימת העבודה, הטכנולוגיה, התהליכים והנהלים של העסק. חדשנות מתמשכת בדרך כלל לא נועדה לכבוש את העולם בסערה או להוציא את התחרות מהעסק, אלא לשפר את הדרך שבה אדם מנהל ומצמיח את העסק שלו.

הצורך בחדשנות עסקית

אולי אתם כבעלי עסק לא תהיה המשבש הגדול הבא, אבל אתם אכן בעלי הסמכה ייחודית כמומחה בעסק שלך. אתם יודעים מה עובד. אתם יודעים מה לא עובד. אתם יודעים  מה מאט אותך ואתה יודע מה מעכב את הצמיחה.

אתם יודעים הרבה. אבל ה-catch-22 כאן הוא שאתם לא יודעים מה שאתה לא יודעים. והנקודות העיוורות האלה יכולות להוות מכשולים עיקריים בדרך שלך להצלחה עסקית. מה שעשוי להפתיע אותך הוא שהמכשולים התפעוליים שאם חווים כבעל עסק קטן דומים באופן מזעזע כמעט לכל עסק קטן אחר בחוץ, ללא קשר לענף.

בעיות כמו משאבי אנוש איטיים וגיוס עובדים לא יעיל. בעיות תזרים מזומנים, כספים וחשבונאות. היעדר חזון אסטרטגי. תרבות חברה לא מושכת. אף אחד מהדברים האלה לא קשור למומחיות שלך בתעשייה; אבל התגברות עליהם קשורה הכל להצלחה ארוכת הטווח של העסק שלך.ובסבירות גבוהה, ישנם בעלי עסקים נוספים הקרובים אליך גיאוגרפית שכבר מינפו חדשנות כדי לפתור את אותן בעיות שמטרידות את החברה שלך.

למד מהחדשנות של בעלי עסקים אחרים

 TAB מספקת עצות מעשיות לגבי האתגרים סביב בעלות וצמיחה של עסקים קטנים.  נבחרת של עד 10 בעלי עסקים מקומיים המנהלים עסקים שאינם מתחרים, וכן מנחה מועצת TAB. לרוב מועצות ה-TAB יש יותר מ-200 שנות ניסיון ניהולי קולקטיבי בבעלות על עסקים קטנים, פתרונות ומינוף חדשנות. חברי מועצת המנהלים של TAB תומכים ומרוממים זה את זה עם ניסיון בעולם האמיתי ותובנה תפעולית לגבי מה שעבד עבורם. למרות שלהיות חדשן בהחלט יש את היתרונות שלו, ליקוט מומחיות מבעלי עסקים קטנים שכבר נכנסו בנעליים שלך הוא נכס שלא יסולא בפז לעסק שלך. חדשנות שאתה ממנף בעסק שלך לא חייבת להיות מעשה ידיך. זה רק צריך להיות הגיוני לצרכים הייחודיים שלך.ורוב הסיכויים שחבר מועצת המנהלים של TAB כבר הבין את זה בשבילך

אשמח לענות על כל שאלה, ניר מקובסקי – ייעוץ עסקי לחברות | דירקטוריון חלופי | TAB

strategic planning logo

6/22

השנה זו השנה שלי - האומנם ??? שנת 2022 בעיצומה
 מה איתך ? כמנהל , בעלי חברה, יתכן וכבר עברת מספר של אימונים וייעוצים.
האם אתה מוכן לקחת את העסק לצעד הבא?
 🙏🙏
 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן