אימון עיסקי
אימון עיסקי

כיצד בונים אססטרטגיה לחדשנות | מדוע חשוב

רבים חושבים שהם לא חדשניים או לא יודעים איך. במאמר זה , איך להיות חדשן גם כשאתם סקפטיים | אסטרטגייה עיסקית | אסטרטגיית חדשנות

דירקטוריון TABX –

הוא ארגון בלעדי, מבוסס חברות, המסייע לבעלי עסקים ומנהיגים עסקיים אחרים להשיג יותר – יותר רווחיות, פרודוקטיביות והגשמה אישית.

אנו עושים זאת באמצעות שילוב ללא תחרות של תובנות בין עמית לעמית, אימון עסקי עם מאמנים מוסמכים של TAB וכלים ומשאבים קנייניים של TAB המחברים בין בעלי עסקים לאלפי עמיתיהם ברחבי העולם.

באמצעות פלטפורמת הידע וההדרכה שלנו, TAB מספקת עצות בעולם האמיתי שמבטיחות תוצאות אמיתיות על ידי סיוע לבעלי עסקים להישאר ממוקדים במה שחשוב ביות

איך להיות חדשן

אתם בעלי עסק. אתם פועלים ללא הפוגה כדי לדאוג ללקוחות שלכם ולהצמיח את החברה שלך.

גם אם חושבים שאתם מצליחים למדי, אבל אתה ממשיכים לקרוא מאמרים על החשיבות של להיות חדשן בעסק שלך. "חדשן? חח! זה לא אני," אתם צוחקים בלב. "אנו פשוט מנהלים משרד רואי חשבון (או עסק לבניית גגות או חברה לייצור מהדקים)." אז אתם ממשיכים להתרחק, מתקדם לעשות את מה שאתם עושם, אף פעם לא מבינים אמת מהותית.

פירוש המילה חדשנות לא בהכרח למה שאתם חושבים או מתארים שזה אומר.

חדשנות היא לא תמיד תגלית גדולה או טכנולוגיה פורצת דרך. עבור בעלי עסקים קטנים, מה שבאמת נוגע לחדשנות הוא פשוט למצוא דרכים לנהל עסק טוב יותר.

חדשנות משבשת לעומת חדשנות

אנחנו שומעים על חדשנות משבשת כל הזמן. סטיב ג'ובס משיק אימפריה טכנולוגית מהמוסך שלו. אילון מאסק בונה מאיץ רקטה לשימוש חוזר. נטפליקס יוצרת מודל מנוי שהופך את חנויות השכרת הסרטים למיושנות. בהגדרה, חדשנות משבשת הופכת תעשייה על אוזנה. ואם אתה צריך לקרוא את ההגדרה הזו, אז חדשנות משבשת היא אולי מחוץ לבית ההגה שלך.

חידושים מתמשכים, לעומת זאת, הם התקדמות פנימית המשפרים את זרימת העבודה, הטכנולוגיה, התהליכים והנהלים של העסק. חדשנות מתמשכת בדרך כלל לא נועדה לכבוש את העולם בסערה או להוציא את התחרות מהעסק, אלא לשפר את הדרך שבה אדם מנהל ומצמיח את העסק שלו.

הצורך בחדשנות עסקית

אולי אתם כבעלי עסק לא תהיה המשבש הגדול הבא, אבל אתם אכן בעלי הסמכה ייחודית כמומחה בעסק שלך. אתם יודעים מה עובד. אתם יודעים מה לא עובד. אתם יודעים  מה מאט אותך ואתה יודע מה מעכב את הצמיחה.

אתם יודעים הרבה. אבל ה-catch-22 כאן הוא שאתם לא יודעים מה שאתה לא יודעים. והנקודות העיוורות האלה יכולות להוות מכשולים עיקריים בדרך שלך להצלחה עסקית. מה שעשוי להפתיע אותך הוא שהמכשולים התפעוליים שאם חווים כבעל עסק קטן דומים באופן מזעזע כמעט לכל עסק קטן אחר בחוץ, ללא קשר לענף.

בעיות כמו משאבי אנוש איטיים וגיוס עובדים לא יעיל. בעיות תזרים מזומנים, כספים וחשבונאות. היעדר חזון אסטרטגי. תרבות חברה לא מושכת. אף אחד מהדברים האלה לא קשור למומחיות שלך בתעשייה; אבל התגברות עליהם קשורה הכל להצלחה ארוכת הטווח של העסק שלך.ובסבירות גבוהה, ישנם בעלי עסקים נוספים הקרובים אליך גיאוגרפית שכבר מינפו חדשנות כדי לפתור את אותן בעיות שמטרידות את החברה שלך.

למד מהחדשנות של בעלי עסקים אחרים

 TAB מספקת עצות מעשיות לגבי האתגרים סביב בעלות וצמיחה של עסקים קטנים.  נבחרת של עד 10 בעלי עסקים מקומיים המנהלים עסקים שאינם מתחרים, וכן מנחה מועצת TAB. לרוב מועצות ה-TAB יש יותר מ-200 שנות ניסיון ניהולי קולקטיבי בבעלות על עסקים קטנים, פתרונות ומינוף חדשנות. חברי מועצת המנהלים של TAB תומכים ומרוממים זה את זה עם ניסיון בעולם האמיתי ותובנה תפעולית לגבי מה שעבד עבורם. למרות שלהיות חדשן בהחלט יש את היתרונות שלו, ליקוט מומחיות מבעלי עסקים קטנים שכבר נכנסו בנעליים שלך הוא נכס שלא יסולא בפז לעסק שלך. חדשנות שאתה ממנף בעסק שלך לא חייבת להיות מעשה ידיך. זה רק צריך להיות הגיוני לצרכים הייחודיים שלך.ורוב הסיכויים שחבר מועצת המנהלים של TAB כבר הבין את זה בשבילך

How To Be an Innovator Even When You’re Not

You are a business owner. You work relentlessly to take care of your customers and grow your company.

 You think you are doing pretty well, but you keep reading articles about the importance of being an innovator in your business. “An innovator? Hah! That’s not me,” you scoff. “I just run an accounting firm (or a roofing business or a paperclip manufacturing company).” So you keep plugging away, inching along doing what you do, never realizing an essential truth.

Innovation doesn’t necessarily mean what you think it means.

Innovation isn’t always some grand discovery or breakthrough technology. For small business owners, what innovation is really about is simply finding ways to run a better business.

Disruptive vs Sustaining Innovation

We hear about Disruptive Innovation all the time. Steve Jobs launches a technology empire from his garage. Elon Musk builds a reusable rocket booster. Netflix creates a subscription model that makes movie rental stores obsolete. By definition, Disruptive Innovation turns an industry on its ear. And if you need to read that definition, then Disruptive Innovation is maybe outside your wheelhouse.

Sustaining Innovations, on the other hand, are internal advancements that improve a business’s workflow, technology, processes, and procedures. Sustaining Innovation is generally not designed to take the world by storm or put the competition out of business, but rather to enhance the way one runs and grows their business.

The Need for Business Innovation

You as a business owner might not be the next big Disruptor, but you are indeed uniquely qualified as an expert in your business. You know what works. You know what doesn’t work. You know what is slowing you down and you know what is dampening growth. You know a lot. But the catch-22 here is that you don’t know what you don’t know. And those blind spots can be major obstacles on your path to business success. What might surprise you is that the operational obstacles you are experiencing as a small business owner are shockingly similar to almost every other small business out there, regardless of industry.

Issues like sluggish HR and inefficient hiring.

Cash flow, finance, and accounting problems. Lack of a strategic vision. An unattractive company culture. None of these things have anything to do with your industry expertise; but overcoming them has everything to do with the long-term success of your business.

And in all likelihood, there are other business owners geographically close to you that have already leveraged innovation to solve the same issues that are dogging your company.

Learn from Other Business Owners’ Innovation

TAB Business Advisory Boards provide practical advice on the challenges surrounding small business ownership and growth.

 Boards are made up of a select

group of up to 10 local business owners who run non-competing businesses, as well as a TAB Board facilitator. Most TAB Boards have more than 200 years of collective executive experience in small business ownership, solutions, and leveraging innovation. TAB Board Members support and elevate each other with real-world experience and operational insight into what has worked for them.

While being an innovator certainly has its merits, gleaning expertise from small business owners who have already walked in your shoes is an invaluable asset to your business. Innovation you leverage in your business does not need to be of your own making. It just needs to make sense for your unique needs.

And chances are a fellow TAB Board Member has already figured it out for you.

אשמח לענות על כל שאלה, ניר מקובסקי – ייעוץ עסקי לחברות | דירקטוריון חלופי | TAB

strategic planning logo

6/22

השנה זו השנה שלי - האומנם ??? שנת 2022 בעיצומה
 מה איתך ? כמנהל , בעלי חברה, יתכן וכבר עברת מספר של אימונים וייעוצים.
האם אתה מוכן לקחת את העסק לצעד הבא?
 🙏🙏
 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן