אימון עיסקי
אימון עיסקי

האם אתם מרגישים ששרשרת האספקה תקועה ו/או מעלה חלודה: 3 דרכים להעלות כיתה בשרשרת האספקה

לשדרג את שרשרת האספקה | מאמר זה יתן 3 עקרונות חשובים התמודדות ויצירת שרשרת אספקה חזקה יותר | הובלה | תקשורת ועוד

דירקטוריון TABX –

הוא ארגון בלעדי, מבוסס חברות, המסייע לבעלי עסקים ומנהיגים עסקיים אחרים להשיג יותר – יותר רווחיות, פרודוקטיביות והגשמה אישית.

אנו עושים זאת באמצעות שילוב ללא תחרות של תובנות בין עמית לעמית, אימון עסקי עם מאמנים מוסמכים של TAB וכלים ומשאבים קנייניים של TAB המחברים בין בעלי עסקים לאלפי עמיתיהם ברחבי העולם.

באמצעות פלטפורמת הידע וההדרכה שלנו, TAB מספקת עצות בעולם האמיתי שמבטיחות תוצאות אמיתיות על ידי סיוע לבעלי עסקים להישאר ממוקדים במה שחשוב ביותר

שידרוג שרשרת האספקה

 כולנו ערים לנתונים והתמונות המדאיגות מדאיגים. הפקעות של מי החוף מול מה שאמורים להיות נמלי הים העמוסים ביותר בעולם. מפות ימיות עמוסות במאות, אם לא אלפי, של נקודות ציון צבעוניות. כל נקודה מייצגת ספינת משא, כמעט בוודאות מלאה בסחורות, בהילוך ניוטרל בכלא החוף.

 התמונות מהוות אגרוף בטן למסחר העולמי ותזכורת ויזואלית חדה לכל הבעיות הבלתי נסבלות של שרשרת האספקה שפוקדות את התעשייה כבר יותר משנתיים וכעת הוחרפו על ידי הפלישה הרוסית לאוקראינה, בין היתר. והבעיות כאן כדי להישאר, לפחות לעתיד הנראה לעין.

שמור את קווי התקשורת פתוחים

בשלב זה, בעל חברות מוכרחים להמנע מלהתפס אל מול ספק שמחוסר יכולת של למלא הזמנות רכש. הביקוש גדל כמעט בכל מגזר בשל הכלכלה האמריקאית המתרחבת. כך גם האינפלציה. אתגרי שרשרת האספקה כמו שיבושים בגישה לחומרי גלם, עיכובים בהובלה ובאספקה, והאטות בייצור עקב מחסור בכוח אדם הם רווחים. ואת הכל ניתן לצפות בדרגות שונות.
ספקים ושותפים אחרים במעלה הזרם יודעים בדרך כלל לאילו צווארי בקבוק לצפות בשבועות, החודשים או אפילו השנים הקרובות. לכן, כבעל עסק, חיוני לדבר עם הספקים שלך ולטפח איתם קשרים עמוקים יותר. בניית שותפויות וקרבה. בקש מהספקים לתת לך הסבר משמעותי כדי להתריע על בעיות פוטנציאליות בשרשרת האספקה. על ידי כך, סביר להניח שתספק לעצמך הרבה יותר זמן ואפשרויות לטפל בכל המחסור שעולה בצינור.

גיוון רשת הספקים שלך

עסקים המסתמכים על מקור או אזור בודד עבור חלקים או מוצרים נמצאים בסכנה גדולה יותר להשפעות השליליות של בעיות שרשרת האספקה. לדוגמה, אם כל הווידג'טים שלך מיוצרים בשאנג האי, אבל ים סין המזרחי סגור, הווידג'טים האלה לא יגיעו אליך בזמן הקרוב.
על ידי גיוון רשת הספקים שלך, לפי יצרן ואזורים, אתה מגדיל את הסיכויים לעקיפת ניהול שרשרת האספקה לאיסור נסיעה, נעילות או הגבלות סחר אחרות. אתה עשוי גם להבטיח תמחור תחרותי יותר בתהליך.

השקיעו בטכנולוגיה

בשנתיים האחרונות, יצרנים במיוחד הגדילו באופן דרמטי את ההשקעה שלהם בטכנולוגיית שרשרת אספקה דיגיטלית, כולל אוטומציה, מחשוב, מודלים, ניתוח חזוי ובינה מלאכותית.
על ידי חיזוי סיכונים פוטנציאליים, עסקים יכולים לשנות את טקטיקות ניהול שרשרת האספקה שלהם בהתאם ועלול לסכל עיכובים צפויים. אוטומציה יכולה גם לסייע בהפחתת עלויות העבודה.
ישנן מספר רב של טכנולוגיות תוכנה ברמה הבאה לבחירה. המפתח הוא למצוא את זה המתאים ביותר לצרכי ניהול שרשרת האספקה הייחודיים שלך.
The Alternative Board™ (TAB) עוזר לבעלי עסקים ולמנהיגים לראות בביטחון הזדמנויות חדשות ולהשיג את היעדים האסטרטגיים שלהם. למידע נוסף על הצטרפות ל-TAB Board של עמיתים לעסקים שלך.

אשמח לענות על כל שאלה, ניר מקובסקי – ייעוץ עסקי לחברות | דירקטוריון חלופי | TAB

https://nirmako.com/%d7%99%d7%99%d7%a2%d7%95%d7%a5-%d7%a2%d7%99%d7%a1%d7%a7%d7%99-%d7%97%d7%95%d7%a1%d7%9f-%d7%90%d7%a8%d7%92%d7%95%d7%a0%d7%99/

strategic planning logo

6/22

השנה זו השנה שלי - האומנם ??? שנת 2022 בעיצומה
 מה איתך ? כמנהל , בעלי חברה, יתכן וכבר עברת מספר של אימונים וייעוצים.
האם אתה מוכן לקחת את העסק לצעד הבא?
 🙏🙏
 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן