אימון עיסקי

האצת העסק להצלחה - קח את החברה | הסטארטאפ לצעד הבא דרך ייעוץ עיסקי | אסטרטגיה | שיווק | מכירות וליווי למצויינות ביישום |שיווק | קידום ברשתות

מהי אימון עיסקי עסקים קטנים?

רוצים לבצע שידרוג של הפעילות העיסקית

יש לכם רעיון, כיצד ניתן להפוך אותו לכסף בחשבון

בפניכם מספר שירותים מהגיית הרעיון ועד הצמחת החברה

עוד בין השירותים: קידום, קידום בפייסבוק, גוגל ורשתות, תכנית עיסקית, אזסטרטגיה ועוד 

ישנם הרבה רעיונות טובים, כיצד מקדמים רעיון, מיזם, כיצד מצמיחים עסק יציב ובבטחה. על מנת לייצר קידום עסקים קטנים פתחנו מודל ספורט שנועד כדי להגדיל את סיכויי ההצלחה . באפשרותנו לתת שירותים על מנת להקטין טעויות, לחסוך בעלויות ולהתקדם באופן בטוח .

ההבטחה שלנו

היא שירות מותאם אישי , ומתן פתרון הנדרש ומתאים לחברתכם. האינטרס שלנו הוא מה נכון עבורכם. אנו מביאים איתנו שנים של ניסיון בניהול חברות ופרוייקטים מוצלחים.

מגוון תכניות ליווי ייחודיות שמוכיחות כל פעם מחדש שפשטות היא מפתח להצלחה, שכל אחד יכול וליצור מומנטום של צמיחה עיסקית דרך שילוב של כלים ייחודים וגישות. הזמינות ונגישות שלנו לצד גם הגישה הפרטנית, הקבוצתית וטכנולוגיה.

יצירת אטרקטיביות להשקעה. שדרוג תשתיות, חומרה , תוכנה, ניהול, פיתוח , תיפעול, קשרים עיסקיים ועוד. במכלול היכולות שלנו ישנה קהילת פתוח עיסקית בינלאומית, כלי פיתוח עיסקי מבוסיי AI ואף קבוצות משקיעים

האינטרס שלנו הוא הצלחת החברה שלכם ולכן, אנו נתאים ו/ או נרכיב את הצוות המבצע שנכון למשימה. חיבור אנשים בעלי "קבלות", בוגרי חברות מצליחות, יזמים שהצליחו בעברם לצד הליך ושיטה מוכחת לקידום החברה.

בדיקת Go / No Go

בבדיקה זו, נרצה לבדק האם לרעיון יש היתכנות עיסקית ומספר שאלות עסקיות

נרצה לבדוק את השוק , נבצע SWOT , Strength, Weakness, , Opportunities, Threats , מיפוי מתחרים ועוד.

נבחן מספר אופציות למוצרים ושאלות עסקיות מה הכאב ו/ או הצורך? למה זה כך חשוב לנו? מה גודל השוק ומי קהל היעד? כמו כן נרצה לבחון את המשאבים שלנו כספיים והון אנושי אל מול הנדרש ומה הפערים.

כל זה ייתן לנו הבנה האם כדאי לצאת לדרך ובאיזה תנאי.

שלב זה רלוונטי גם במוצר קיים. אם יש עסק קיים, יתווספו שאלות כגון: מה עובד בעסק? מה דורש שדרוג? מה חסר? (ידע , כסף , שיווק….)

בניית צוות מנצח והתאמת יכולות

המפתח להצלחת מיזם הינו בבניית צוות מנצח תוך זיהוי חוזקות ונקודות תורפה. ברשותנו כלים וניסיון בבניית צוותים מובלים. בין השירותים שאנו יכולים להעניק:

  • ניתוח יכולות בינאישיות של היזם ו/ או הצוות
  • בדיקת התאמה ונאותות – זיהוי מוקשים פוטנציאלים בשותפות אפשריות, בכל הנושא למניעת אי סדרים ו/ או התנהגויות שאינן הולמות. אם החלטתם לקחת שותף , תירצו לדעת האם הוא עונה על דרישותיכם המקצועיות והאם השלם יהיה גדול מחלקיו. בנוסף נוכל לעזור לכם בבניית חזון ארגוני משותף, שמשקף
  • את רצון כל השותפים לצד תיאום ציפיות, הגדרות תפקיד ועוד. אין הדבר מחליף הסכם מייסדים על ידי אחד מעורכי הדין המומחים בתחום , איתם אנו עובדים ב שיתוף פעולה.

אסטרטגיה שיווקית ואסטרטגיה עיסקית

מתוך חזונו של היזם, יש צורך לבנות מותג (או לשדרג הקיים) שמשקף את ערכי המותג , פונה לקהל היעד נכון , ביטוי ויזואלי של הנ"ל ובניית תכנית פעולות שיווקיות תואמות: דיגיטל, יח"צ וכו'. אנו עובדים עם טובי האסטרטגים בארץ שהחדירו מותגים ידועים לשוק.

אפיון המוצר

בניית מסמך הגדרות הכוללו: חווית משתמש, סוגי השירותים, תימחורים ועד כדי בניית מוצרים פיזיים. נוכל לסייע לכם בבחירת וניהול ספקים כגון: מיתוג, בניית אתר, אפליקציות, UI/UX ועד כדי קידום בדיגיטלי.

ליווי שוטף

מעל לכל, כדי שהרעיון יהיה ריווחי, יש לנו מגוון תוכניות ליווי שונות להגדלת רווחיות, פיתוח העסק

לפרטים נוספים

https://nirmako.com/%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%aa-%d7%90%d7%a1%d7%98%d7%a8%d7%98%d7%92%d7%99%d7%94/

דילוג לתוכן