אימון עיסקי
אימון עיסקי

רבים אומרים שמכירות הן המפתח לצמיחה עיסקית. האמנם ?!

התשובה שמכירות אינן תמיד הפתרון. מדוע?

הדרך הבטוחה ביותר לצמיחה עסקית בתקופות משבר דומה להליכה על חבל בקרקס. זה מסוכן, מאתגר, דורש אימונים, חייבים רשת ביטחון ויש שנעזרים במוט איזון. מתוך עבודתי בליווי עסקי לעסקים ולסטארטאפים, תקבלו המהלכים שישיטו את החברה לחוף מבטחים. 

אמנם מכירות יוצרות עלייה במחזור, ואם זאת בתזרים אין זה כך עקב תנאי תשלום ועוד. בנוסף, פעמים רבות יתוספו עלויות יצור, כמו כן יתכן צורך בכח אדם נוסף ואין באמת השפעה משמעותית על השורה התחתונה.

כולנו מייחלים להצלחה עסקית, תשואה גבוהה וסיכון נמוך, אלא שפעמים רבות סיכון נמוך, יציבות ותשואה לא מתאפשרים יחד. מושגים משמעותיים אלה מקבלים משמעות רבה יותר בעיתות משבר. בתקופות כאלה ניתן לחלק את החברות והעסקים במשק לשניים: אלה שמגיעים למשבר במצב טוב של עודף תזרימי ואלה שנכנסים לאזור הסיכון.
רוב הפתרונות שחברות נוקטות הן בצורה של אשראי, מיפוי השטח מחדש, בחינת צרכים חדשה שהופיעו, הסתכלות על המתחרים ושינויים שהולמים את המצב הנוכחי. אך בעודנו עסוקים במתחרים, יש שלל פתרונות חדשים שנולדו לצרכים הנוכחיים, ומפת השטח הנוכחית או הקודמת כבר לא רלוונטית.

לכתבה המלאה 

המסקנה המתבקשת היא החשיבות ביצירת חוסן עסקי, אולם רבים לא ממש יודעים איך להגיע לחוסן כזה. התשובה מתחלקת לשלושה שלבים:  לכתבה ליחצו על הקישור זה

נעים מאוד, ניר מקובסקי – ליווי עסקי לעסקים ולסטארטאפים.ייעוץ עיסקי להצלחה , מכירות, שיווק , התייעלות (הקליקו על התמונה לקריאה)

אשמח לענות על כל שאלה, ניר מקובסקי – ייעוץ עסקי לחברות 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן