אימון עיסקי

אימון חברות - ליישם מנהיגות וניהול אפקטיבי

אימון חברות

כיצד טאב סייעה לחברה לצמוח בתקופה זו

מהו אימון חברות?

אימון חברות שהופך מנהל למנהיג, צוות הנהלה ליוצר השראה ומוטיבציה

חשוב לנו לתרום לקהילה העיסקית. אנו עושים זאת מתוך הסתכלות על מנהלים, בעלי החברה ומתוך אימון  מנקודת ראותם. מאז תחילת מגיפת ה- COVID-19, עסקים רבים התקשו לשרוד. אך עבור חלקם המגיפה סיפקה הזדמנות לשגשג. זהו סיפור של אחד מאותם עסקים. "COVID-19 היה שנוי מהפכני", אומר פרד האן, הבעלים ואדריכל הנוף הראשי של Garden Connections, חברה ייחודית לבניית עיצוב שעובדת עם בעלי דירות ומפתחים כדי להפוך מרפסות וטרסות חשופות לשטחי מגורים חיצוניים יפהפיים. "מבחינתנו אחת הבעיות הגדולות שהיו לנו לפני COVID … להשיג לקוחות. כולם היו כל כך עסוקים בחייהם … כשחזרו הביתה בסוף היום הם היו מותשים ומעולם לא שמו לב למרפסת או לטרסה שלהם. " פרד אומר שברגע שה- COVID-19 הגיע, אנשים נאלצו לשים לב למרחבים והטרסות החשופות שלהם ככל שהם בילו יותר זמן בבית. אז הוא אומר שהמכירות שלו החלו לרקוד. "הופתענו והזדעזענו מהתקפת השיחות והפניות של אנשים המעוניינים להחיות את המרחב שלהם. כתוצאה מכך, מה שעשינו היה לפתח אסטרטגיה כיצד להתמודד עם [הלידים הללו]. "

אימון עיסקי למנהלים ולבעלי חברות משלב גישות וכלים , ליווי של ההנהלה הבכירה לצד סדנאות לעובדים ועוד.  מלאו השאלון מטה לקבלת ערך של החברה ועוד.

 הוא מזכה חלק ניכר מהצלחתו בסיום מוביל לשימוש במתודולוגיית סנדלר שהוצגה בפניו על ידי מנחהו ומאמנו TAB, פיל ספנסיירי. לא רק שהוא מעריך את תושייתו של פיל, אלא שהוא גם מעריך את יכולתו לשמור עליו מרוכז. "זה דבר גדול עבור פיל לשמור על אנשים ממוקדים במשחק שלהם. אם אתה מרוכז, אתה יכול להתקדם ולראות את השינוי. "מהו  המשך

Business Coaching

הירשמו לקבלת מדריך

נגן וידאו

?How TAB Helped A Member Grow During COVID-19

אימון עיסקי למנהלים ובעלי חברות

למרות שפרד מודה שהוא איש חזון, הוא אומר בהדרכתו ומדריכתו של פיל שהוא מסוגל להגשים את מטרותיו. מאז שנפגש עם פיל הוא התמקד יותר בהבנת הכספים שלו וערכים עסקיים חשובים אחרים שהם המפתח להרחבת העסק שלו. "הניסיון של פיל מעבודה עם הרבה עסקים אחרים בתוספת הניסיון שלו בשירותים פיננסיים באמת חשוב לי."

הוא גם משבח את עמיתיו מהוועד המייעץ העמיתים של TAB על שהם סיפקו את הידע והמומחיות שלהם כדי לסייע בעיצוב העסק שלו, במיוחד בתקופות חסרות תקדים אלה.

אם לא פיל ו- TAB, פרד לא בטוח אם הוא עדיין היה בעסקים היום. בהרהר במסע היזמות שלו לפני שהצטרף ל- TAB, הוא אומר שהוא שוקל לצאת מהעסק. הוא נזכר שחשב שעשה טעות גדולה והיה למטה בעצמו.

אך, בעצתם של פיל ועמיתיו מהוועד המייעץ של עמית TAB, פרד שינה את עסקיו לטובה: "כשדלת אחת נסגרת, שלוש דלתות אחרות נפתחות."

אמנם זה אולי נראה כאילו חיבורי גן הם אך ורק בעניין של שיפור האסתטיקה, אבל פרד אומר שהוא בעניין של שינוי חיים. "אנו יוצרים משהו שישנה באופן מהותי את חווית סגנון החיים בקהילות משותפות ובקהילות אנכיות."

במבט לעבר העתיד, פרד מתרגש לקראת העתיד לבוא. "אנחנו נהיה חלק מ'ההחלמה הגדולה '- אנחנו באמת!"

שקול לעבוד לצד יועץ עסקי של TAB וקבוצת עמיתים שיכולים לעזור לך להרחיב את העסק שלך על ידי שימוש במומחיות ובניסיונות הייחודיים שלהם. צרו איתי קשר כדי לברר איך להתחיל.

דילוג לתוכן