אימון עיסקי

דירקטוריון חלופי | מאמן עיסקי | צוות מומחים | להגשמת החזון האישי והעיסקי. אתם לא לבד

לנהל חברה בעת צמיחה מהירה , או צמיחה בכלל, מספקת אתגרים יומיומיים. שיווק | מכירות| ניהול עובדים | וגם לנהל חיים פרטיים. לא פלא שרבים מדווחים על סטרס, ניהול זמן לקוי ועוד.

 דירקטוריון 

כשמו כן הוא, נועד לתת למנכ"ל ו/או בעלי החברה הכוונה בתהליכים. הוא מורכב מאוסף אנשים מתחומים שונים ומומחיות שונות. למרות כל זאת המנכ"ל ו/או בעלי החברה נשאר לבד עם ההחלטה. ההצלחה של כולם, הכישלון יתום.

7 דרכים כיצד הדירקטוריון שלנו יכול לתת כל מה שדירקטוריון "רגיל" נותן, ללא הפוליטיקה. המקום של המנכל באמת להפתח ולדבר על הכל

דירקטוריון

תקבלו כאן כיצד מועצות ייעוץ עסקי מסייעת בצמיחה מהירה ויציבה (ולא רק מה נהוג בטעות , במשבר)

 ואנשים רבים מאמינים שאתה זקוק למועצה מייעצת כאשר הארגון שלך נמצא בבעיה. זה לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת.

כל ארגון צריך להיות זריז וחושב קדימה בתנאים כלכליים מאתגרים ונוחים כאחד. לכן, דירוג ייעוץ עסקי לא יסולא בפז בכל שלב ושלב של צמיחה.

בעוד שלכל עסק צריכה להיות מועצה מייעצת לעסקים, ייתכן שהצורך יהיה בולט יותר כאשר חברה נמצאת בתהליך הגדרת צמיחה או חווה צמיחה מהירה.

אמנם אין דבר מרגש יותר מאשר לחיות בתקופה של צמיחה מהירה בעסק, אך הנסיעה יכולה להיות מהמורות ומורטת עצבים. הסיבה לכך היא שהתמודדות עם צמיחה מהירה אינה משימה קלה.

מנהיגים ומנהלים זקוקים לכל התמיכה וההכוונה בזמן מרכזי זה בעת התמודדות עם שינויים באסטרטגיה, בפעילות עסקית, בפיתוח עסקי ורכישת כישרונות. מועצה מייעצת לעסקים היא אפוא בסיסית לצמיחה עסקית.

מה שהופך את הוועדה לייעוץ עסקי ליקר ביותר הוא שהוא מספק חיבור עמית לעמית שחסר לעיתים קרובות בחייהם של רוב היזמים.

מנכ"לים ויזמים לעיתים קרובות מרגישים בודדים ולא מצליחים למצוא לוח צליל לרעיונות והזדמנויות ולדון באיומים ובעיות עסקיות עם מקור מהימן, אמין וזמין.

מועצה מייעצת עסקית טובה הכוללת כישרונות, כישורים ומומחיות מגוונים משלימה מאוד את נקודות החוזק של הארגון. זה גם עוזר למלא את כל פערי הניהול והמיומנות בארגון.

האם אתה במצב צמיחה או מתכוון לצמיחה מהיר

דירקטוריון

 

דירקטוריון חלופי (Trusted Advisory Board)

 כיצד מועצת  עמיתים מסייעת לעסק שלך? 

1. שידרוג הייעוץ העסקי – לבדוק ולסייע בשיפור התוכנית האסטרטגית שלך.

אתה יכול לגרום לפאנל מומחים של חברי דירקטוריון מענפים ותחומים מגוונים לבחון את התוכנית האסטרטגית שלך. 

הוועדה המייעצת שלך תציע לך תובנות על בסיס היעדים שלך, ציפיות הצמיחה, התחזיות הכספיות, הניתוח התחרותי, מגמות השוק והתנאים שלך.

 ההנחיה שלהם תעזור לך לשפר ולהגביר את התוכנית שלך כדי להבטיח שיש לך יתרון תחרותי. הדירקטוריון יעזור לך גם לפתח אסטרטגיות על סמך ניסיונן וטקטיקותיהם המוכחות.

2. המועצה שלך תאתגר את תוכנית השיווק שלך.

מועצת הייעוץ העסקית שלך תוכל להציע הנחיות נוספות לגבי המסרים שלך, הצעת הערך הייחודית שלך, שוקי היעד, היצע המוצרים והשירותים, השימוש בטכנולוגיה ומגמות כך שתוכל לצמוח בטווח הארוך. 

3. כדירקטוריון חלופי

מחייב אתכם לאחריות ותהיה לוח התהודה שלכם.

למרות שיש להם תוכנית אסטרטגית חזקה, בעלי עסקים רבים נתקעים בפעולת היומיום. משמעות הדבר היא שניתן לשים את שלבי הפעולה הרבים בתוכנית על המבער האחורי.

כאשר נוצרים מצבים שונים, יתכן ומומחים שונים מהוועדה המייעצת שלך יידרשו למלא את החסר, להציע ייעוץ ולהדריך אותך בתוכנית. תנאי השוק והמגמות משתנים כל הזמן. עם המגפה הנוכחית ראינו שינויים ניכרים ברוב הענפים. מועצת הייעוץ העסקית שלך תסייע לדון, לטפל ולפתור בעיות עסקיות משמעותיות בזמן. הם גם יכולים לעזור לך לראות הזדמנויות שתוכל לנצל בהן במהירות. ומעל לכל, הדירקטוריון ישא אותך אחראי על התוכנית שלך.

 

4. כמו דירקטוריון

אמיתי מניע פיתוח עסקי ועוזר עם משוב צרכנים.

ככל שארגון נכנס למצב צמיחה, יש לחץ מוגבר לגדול יותר במהירות ולהרחיב את העסק מהר יותר. בזמן כה מרכזי, אמון מוחי לא יסולא בפז. חברי הוועדה המייעצת שלך יכולים לספק משוב כמשתמשי קצה ולעזור להאיץ את תהליך מחקר השוק. לדוגמא, חברת אפליקציות טכנולוגיות יכולה לקבל תשומות משמעותיות וביצועיות מחברי הדירקטוריון שהובילו רשת קמעונאית או מסעדות.

5.  היא מספקת נקודת מבט של צד שלישי.

מועצה לייעוץ עסקי מספקת נקודת מבט של צד שלישי – המסייעת לך להימנע ממלכודת קבלת ההחלטות הרגשית. זה מאפשר למנהיגים עסקיים להסתכל על המצב תוך שימוש בפרספקטיבות שונות.

6. ועד ייעוץ עסקי מגביר את אמון המשקיעים והצרכנים.

חברה צומחת צריכה להגביר גם את אמון הצרכנים וגם את המשקיעים. מועצה מייעצת עסקית מובנית מסייעת למשוך את תשומת ליבם של המשקיעים ויוצרת תחושת ביטחון מכיוון שאדם ידוע שכזה שם את אמונם בחברה.

7. ויותר מהכל מסייעת ליו"ר הדירקטוריון /מנכ"ל.

בעלים והחברה כולה ליצור מנהיגות לצמיחה מהירה.

ועדות ייעוץ של עמיתים מסייעות גם למנהיגים לחדד את המסור ולחדד את כישוריהם. שיעורי מנהיגות חזקים רבים נלמדים באמצעות קבוצות אלה. מנהיגי חברות שחוות צמיחה מהירה זקוקים לתנופה מסוג זה ולהזדמנויות לצמיחה אישית.

חברות יכולות להיות תנודתיות ביותר בשלב הצמיחה המהיר. זה הזמן שמנהיגים צריכים לקבל החלטות תוצאתיות שיקבעו את עתיד העסק. אמון מוחי של מומחים הוא נכס שלא יסולא בפז והכרחי בשלב זה של צמיחה עסקית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן