אימון עיסקי
TAB ייעוץ עיסקי

TOGETHER WE ARE BETTER - THE ALTERNATIVE BOARD - TAB

למרות כל השינויים המדהימים  בנוף העסקי, מומחים מסכימים כי שיווק בדוא"ל נותר דרך יעילה באופן עקבי להגיע ללקוחות. באופן חלקי זה בגלל שחברות יכולות לשלב ניסוחים המדברים על שיפור חיי קהל היעד, גם בתקופה קשה זו.

בייעוץ עיסקי  גורסים  שיש תמיד לענות על צורכי הלקוח , אלא כאשר צרכי הלקוח משתנים בקצב מסחרר, כך יכולות גם וגישות שונות יתרמו לשיווק מוצלח בדוא"ל. 

להלן טיפים שיש לזכור:

שימו לב מקרוב לשורת הנושא.
כעת, יותר מתמיד, מקבלי הודעות שיווק בדוא"ל יסתכלו על שורת הנושא ויחליטו מיד אם לקרוא הלאה או לא. כפי שציינו בעבר, "אל תסכם את התוכן ואל תהפוך את [ההודעה] לגנרית." באופן אידיאלי, שורת הנושא "צריכה לעורר סקרנות, להניח היכרות ולהיות קצרה."

שמור על שורת הנושא קצרה, באורך של לא יותר מ -50 תווים (או שבע מילים). אולי הכי חשוב, זכרו שהרוב המכריע של הצפיות יתקיים במכשיר נייד. לכן, יש לבצע אופטימיזציה של תוכן לנייד בכדי לוודא שלקוח פוטנציאלי יכול לקרוא בקלות את שורת הנושא (וגוף המייל) בקלות ובבהירות.

היו שקופים:
בכל ייעוץ עיסקי, אני אומר: הלקוחות  "מריחים" הטעייה ופיתיון, לכן היו ברורים ושקופים בכל התקשורת שלכם. אל תשתמש בשורת הנושא שלך כדי להבטיח דבר אחד, ואז התאם את גוף האימייל להודעה אחרת או סותרת. זה רק יכבה את הלקוחות.

התאם אישית תוכן כך שישקף את זמננו.
לקוחות רוצים מידע שיעזור להם לנווט בשינויים בחברה, לא עוד ייעוץ עיסקי באנאלי, בתרבות, במסחר וכן הלאה. המסר השיווקי שלך בדוא"ל יכול לעזור לשקף חששות אלה. מקם את העסק שלך כמדריך שימושי לטיפול בשינויים בעסק כתוצאה מהמגפה. במידת האפשר, עצב את המסר שלך כדי להציע הדרכה ונתונים שימושיים ללקוחות (תוך, כמובן, קידום העסק שלך כמקור למידע עתידי).

כבד את משאלות קהל היעד שלך.
זה לא הזמן להפציץ לקוחות פוטנציאליים תמימים עם מאמצי השיווק הכבדים שלך. כפי שמציין דלוקס, חברת טכנולוגיות מידע ושירותים, עסקים צריכים "להקפיד להימנע משיווק אגרסיבי במהלך המגפה." במקום זאת צריך להתמקד ב"יצירת תוכן שימושי שלקוחות יעריכו ".

תוכן שימושי זה יכול לכלול:

מידע על האופן שבו העסק מבטיח את בטיחות הלקוח
כל נושא המשפיע על משלוח, הפצה ו / או שירות לקוחות
שינויים בשעות העבודה או במיקום
כמו כן, כפי שמציין דלוקס, שתף כל חדשות על האופן שבו לקוחות "יכולים לקבל תמיכה, כולל דוא"ל, טלפון, מדיה חברתית ותמיכה בצ'אט בשידור חי."

שליחת מסרים ב רשימות דיוור בתקופות של אי ודאות

Business Coaching

הירשמו לקבלת מדריך

נגן וידאו

Email Marketing in the Age of COVID-19

שמור על דברים מותאמים אישית.
אף אחד לא רוצה להיות בצד המקבל של מסר שיווקי דוא"ל כללי, שמתאים לכל אחד. עסקים שמבצעים בדיקת נאותות – על ידי התעמקות כדי לראות איזה מסר הכי חשוב – יראו ככל הנראה שיעורי פתיחה טובים יותר בדוא"ל. חברת Jaffe, חברת יחסי ציבור, קוראת לעסקים "לשלוח דוא"ל ממוקד לקבוצות משנה על סמך הנתונים שאתה קולט מהתנהגות הגלישה שלהם באתר שלך, דוא"ל, העדפות ושיעורי פתיחה ולחיצה."

ככל האפשר, צור הודעה על סמך אישיות הקונה הספציפית שלך. כפי שציינו בעבר, "אתה מכיר את האנשים שאתה מוכר להם, כך שתוכל לתאר מחדש את המסר שלך בדרכים שבאמת מהווים איתם."

להיות צלול עם הקריאה לפעולה שלך.
אין הודעה שיווקית בדוא"ל שלמה ללא קריאה לפעולה ייחודית. מה אתה רוצה שלקוחות יעשו לאחר קריאת הדוא"ל שלך? הקפידו לכלול דרכים בהן הם יכולים להגיב בצורה דיגיטלית, כמו קישור ליומן דיגיטלי כדי שיוכלו להזמין פגישה, או לתוכן יקר ערך (פוסט בבלוג, כתיבת ספרים וכו ') שהם יכולים להוריד בקלות. לעולם אל תכלול קבצים מצורפים, מכיוון שהדבר יכול להפעיל התראות זבל או פשוט להבהיר לקוחות פוטנציאליים לגבי בעיות אפשריות בתוכנות זדוניות.

למידע נוסף, עיין בסמינר המקוון החינמי של TAB BOSS, "שיווק בדוא"ל כדי להניע עסקים".

דילוג לתוכן