שיתוף פעולה של TAB ישראל ו NIRMAKO XCELERATOR 

24 למאי  -  RISE  התכנית הבינלאומית לצמיחה עיסקית
מתחילה עוד

התכנית שרצה כבר בעשרות מדינות

בעקבות משבר הקורונה הגלובאלי , נוצרה תכנית זו שמטרתה להחזיר את החברה והעסקים לתנופה חיובית.

סדנת RISE היא סדנת שולחן עגול וירטואלי מובנית, בעלת 4 שלבים, המסייעת לחברים לשרוד, להתכונן ולהצליח עוד יותר ברגע שחלף המשבר. התוכנית משלבת את החשיבה הקולקטיבית שלנו. המשתתפים יציגו אתגרים ויקבלו משוב מהמשתתפים אחרים. כל משתתף יתחייב לפעולה ובפגישה הבאה תיבדק מחויבותו. שילוב זה של תוכן עדכני וקבוצת עמיתים משובחת, הופך את סדנת RISE לשונה מהיצע אחר.

התוכנית משלבת כלים בינלאומיים, יחודיים לניהול העסק. סדנתRISE תתקיים דרך פלטפורמת זום.

TAB הוקמה ב1990 והיום היא הארגון הגדול והמוביל בעולם לאימון עסקי (Executive Coaching) ולהנחיית מועצות עמיתים למנהלים (peer advisory boards).

אנו מארגנים פגישה חודשית של 8-10 מנהלים מחברות שונות אשר לא מתחרות בסביבה בטוחה ומסווגת. באווירה חופשית ותומכת העמיתים מייעצים אחד לשני ועוזרים לטפל במטרות קצרות וארוכות טווח.

שיתוף של חכמת חיים וניסיון מעצים את החוויה ולכן עמיתים מרגישים שזו הפגישה החשובה ביותר והפורום הטוב ביותר לדון בסוגיות העיקריות של החברה.

המנחים בסדנה

מיכל שלומי

מאמנת אג'ייל ומאמנת עסקיתבעלת ניסיון רב בניהול בכיר, ניהול פרויקטים וניהול מוצר בתאגידי טכנולוגיה גלובאליים. מאמנת אג'ייל בארגונים ובחברות סטארט אפ, מנחת מועצת מנהלים עמיתים לעסקים 4*4, מלווה, מאמנת ומנחה לתוצאות עיסקיות, לקיצור לוחות זמנים ,להגדלת היעילות התפעולית ולתרבות ארגונית מיטבית. מרצה במכללה האקדמית כנרת.מהנדסת תעשייה וניהול, PMP , מנחת קבוצות, CSPO , מוסמכת להנחיית מועצת בעלי עסקים עמיתים

ניר מקובסקי

ניר מקובסקי

מנכ"לNIR MAKO ISRELביום יום אני מאמן אנשים ועסקים להצלחה ומצויינות. יש לי נסיון רב בניהול פרויקטים ענקיים ומובילים בסטארטאפים מצליחים. אני מוביל פרויקטים, עסקים ויזמים להצלחות ורווחים מדהימים בעסקיהם.הפשטות והתכנון הם מרכיבים מרכזיים בשיטה, יחד עם ליווי אישי. אני יודע להוציא מאנשים את המנהיג שבהם, להעצים ולחזק לאורך כל הדרך ע”י יצירת חיבור אישי עם כל לקוח. אני כאן כדי לתת לך א ת השקט ומרווח הפעולה להגשים את החלום שלך.

תאריכים ומבנה התכנית

פתיחת הסדנה 4/6/2020 בשעה 16:00

הערכת מצב 11/6/2020

בחינה ותיכנון 18/6/2020

אסטרטגיה 25/6/2020

ביצוע, דברי סיום ותודות

האירוע יתקיים דרך מערכת הזום, לינק ישלח בתום ההרשמה