אימון חברה

אימון חברה דרך ליווי עיסקי, אימון מנהלים ועובדיה

ליווי עסקי לחברות בצמיחה ועסקים קטנים

להקמה החגיגית של העסק או היזמות שלך קדמה תשוקה עזה להצליח ואהבה גדולה לתחום בו בחרת.
נכנסת לעניינים עם המון רצון, חשק ומוטיבציה.
אז מה קרה פתאום?

מדוע כדאי לך לבחור באימון חברה ?

מה התועלות? כיצד בוחרים?

פתחת החברה , למה אחרי חודשים בודדים או שנים אתה חש מיואש ומדוכדך, מנסה לשרוד ושוכח שבעצם, רצית להוביל ולא להיגרר?

הצלחה היא לא מקרית. היא מתוכננת, ומתוכננת טוב. עסקים מדשדשים בגלל סיבה אחת, ועצוב כמה שזה פשוט: היעדר ליווי עסקי וניהול נכון. זה הכל.

בבסיס כל מיזם מצליח עומד ליווי וייעוץ עסקי מעולים. תמיד.

זו האופציה היחידה לצמוח. בין אם אתם בעלי עסק, מנהלי חברה גדולה או יזמים מתחילים, השליחות שלי להניע אתכם קדימה על ידי שרטוט חזון, תכנון מושכל, בניית הדרך, הצבת יעדים ויישום פרקטי בשטח.

אימון חברה - ליווי עסקי לצמיחה

אתה יודע מצוין מה אתה רוצה ולאן אתה שואף. לי יש את הניסיון והפרקטיקה איך לגרום לדברים לקרות. יחד נפרוט את החלום לפרוטות מעשיות, נחתור יד ביד, נזיע ונעבוד קשה עד ההצלחה.

באמצעות גישה פשוטה וכלים יישומיים להפליא, ניצוק בסיס אישי של מצוינות, ניצור את השינוי המיוחל ונעלה את העסק למסלול המראה. מכאן אפשר רק לגדול.

הצמיחה המשותפת שלנו - אימון החברה

מסלול ההמראה מורכב משני עקרונות המותנים זה בזה: גישה וכלים. גם אם יוקנו כלים טובים מאד, לא ייוצר שינוי משמעותי לטובה ללא גישה נכונה. באותה מידה, גם אם נעשה את הסוויצ’ בגישה, אך ללא מתן כלים תכליתיים וידידותיים, ניכשל מהר מאד.

הגישה

אחרי הקושי הראשון והשני שנערם בדרך, בעלי עסקים ויזמים רבים מאבדים את האמון בעצמם וביכולותיהם. ההתלהבות הראשונית דועכת וממילא המהלך כולו חורק. איך אפשר לשנות?​

  • נייצר מוטיבציה לעשייה, להרגיש שאפשר, כדאי ויש סיבה להשקיע.
  • נקבע משמעת עצמית, ביצוע משימות ללא פשרות, וכשלך קשה – אני אדחוף ואתעקש.
  • נחזק חשיבה חיובית וראיית אופק אופטימי ליוזמה שלכם. נטמיע אמון וביטחון כי כן, אתה יכול ואתה תצליח!

הכלים

סדרת כלים ייחודיים וידידותיים למשתמש יובילו את תהליך הצמיחה או השיקום. עם האנרגיות החדשות שלך והפרקטיקה המקצועית שלנו ניצור שגשוג אמיתי ובר קיימא

 ​​נגדיר חזון ונחתור אליו בבהירות ובהתמדה נבנה תכנית ואסטרטגיה

  • לאחר מיפוי של היכולות הקיימות נצא לשיווק , מכירות ,זיהוי קהל יעד, מכירות, קהל היעד הפוטנציאלי נתרגל טיפול בהתנגדויות.  

  • איך אפשר דווקא אז למצות ולהשיג יותר ננהל את הכספים, תזרים, מחזור והתנהלות נכונה מול הבנק  והכי חשוב- נוביל את העסק ולא נהיה אלה שנגררים אחריו.

תהליך ליווי עסקי

בתהליך ליווי עסקי אני מסייע לבעלי עסקים, ליזמים/ עצמאיים וסטארטאפים  אשר נמצאים לפני פתיחת עסק וכאלה שכבר “מתגלגלים”. תהליך הליווי עוסק במגוון נרחב של נושאים ובין מטרותיו הרבות: לסייע בהגדרה של אסטרטגיות עסקיות ישימות, לבנות תכנית עסקית מקיפה, לערוך סקרי שוק בענף אליו משתייך העסק ולבחון את האפשרות לפנייה לקהלים חדשים, לסייע בשיפור ההתנהלות ותהליכי העבודה ולחפש אחר רעיונות אשר יובילו לתוצאות של עסק מצליח.

ליווי עסקי מתבצע בכל מחזור בחיי העסק, החל ממתן ייעוץ לפתיחת העסק, דרך מתן ייעוץ פיננסי וסיוע ליצירת תכנית עסקית לעסקים קיימים המעוניינים לצמוח ולהגדיל רווחים ועד לליווי וסיוע לעסקים אשר נקלעו למשבר או כאלו שמסיבות שונות לא מצליחים להתרומם. תהליך ליווי עסקי, מתחיל ברוב המקרים בשיחה עם בעל העסק, כשמטרתה היא להבין את מלוא הדרישות, הצרכים והציפיות שלהם מהתהליך וכמובן, לפעול בהתאם לכך.

רוצה לשמוע יותר, להבין ולהיווכח בהצלחה האישית שלך?

היכון הכן – – – צא!

מכאן מתחילים להמריא