אימון עיסקי לחברות STARTUP COACHING

הסטארטאפ שלך לא מוכרח להיות רכבת הרים

יש לך רעיון מדהים לעסק חדש, רעיון שאף אחד או לא חשב עליו עד היום (האמנם?), והחלטת להקים Start-Up, להביא לידי ביצוע את הרעיון שלך, ובסוף (בתקווה) גם לעשות Exit ולהרוויחה המון! ברקע יש את הנתון שרק 4% מהמיזמים מצליחים והופכים לעסק בר קיימא (האמת אפילו פחות), ועוד פחות מזה מצליחים לעשות Exit. חוץ מזה סיפרו לך, והבנת כבר שהקמת עסק חדש מלווה בהשקעה גבוהה של זמן וכסף.

יש הרבה מאוד שלבים: איפיון, פיתוח, אסטרטגיה, מיתוג, שיווק, תיכון…
שאלות שנפוצות:
מאיפה מתחילים?
כמה כסף נדרש?
כמה עולה תכנית עיסקית?
האם כדאי להיעזר במנטור? אימון עיסקי? או אולי לגשת לחממה 
GO NO GO הוא הבסיס לכל השלבים הבאים: בניית אסטרטגייה עיסקית, תכנית עיסקיתץ תכנית שיווקית, מיתוג.
מתוך עשרות שנים של ניסיון משותף במיזמים וסטרטאפים ובאימון וליווי סטרטאפים להצלחה, חשוב לנו שהמיזם שלך יחווה הצלחה.

אז איך מעלים את סיכויי ההצלחה בעסק?

עושים בדיקת Go / No Go

אימון עיסקי

1. שלב הרעיון העסקי – בדיקה לפי מודל גולסט 2017 שנותנת תשובה האם כדאי בכלל להמשיך ולבדוק את הרעיון או אולי שהרעיון טוב אבל צריך לעבור שדרוג לפני שאפשר להפוך אותו לעסק או שבכלל רעיון חביב אבל עסק לא יצא ממנו.

2. הערכת הזדמנויות עסקיות – לפי המודל של טימונס וספינלי. גם כאן מקבלים תשובה ברורה, שווה או לא להמשיך ולהקים את העסק. המודל כולל בדיקה פיננסית, עסקית ושיווקית מעמיקה ובסופו מתקבל שלד של תכנית עסקית הכולל בתוכו את התכנית הפיננסית ברמה של קבצי אקסל.

3. תכנית ליווי ופיתוח הפרוייקט, שבתוכה יתבצע קביעת אסטרטגיה, שיווק ,ליווי בפיתוח הפרויקט ועד ליווי במכירות של ה MVP. התכנית מקנה כלים לניהול המיזם תוך מנטורינג עיסקי של NIRMAKO. זוהי תכנית אקסלרטור פרקטית שמבטיחה הגעה לשוק

אז רגע לפני שאתם קופצים למים, אנו מציעים את השלב הראשון של תכנית ה GO NO GO בעלות של 987 שח שכוללת בתוכה פגישה פרונטלית ותקבל עוגן ובסיס להקמץ המיזם. בנוסף יהווה שלד לתכנית העסקית המלאה

ההבטחה שלנו:

מה יצא לך מזה?

לפרטים נוספים